Marked er alltid gøy å få med seg på ferie og med årene har jeg blitt hakket flinkere til å prute ;)
Det var nemlig mitt største mareritt da jeg var ung, sa de det kostet så masse så kostet det så masse, men ikke nå lenger, hehe.
Jo mer irritert selgeren er når jeg går med fangsten min, jo bedre deal har jeg fått til, hihi.
Det har foreløpig blitt 2 markeder på meg, et med hele bølingen og et hvor bare Martine, Line og jeg dro. Har venter jentene på en gave Line kjøpte til min bror, et kjempefint smykke med navnene til alle 3 barna og hennes navn på en egen plate. Det klarte jeg selvsagt å glemme å ta bilde av, stønn ;)
Etter vi hadde vært her gjorde vi en ekstrent god deal antakelig, for etter å ha prutet ned 2 toalettvesker maksimalt måtte vi omtrent løpe å finne en taxi, hehe...gutta vi handlet av var nemlig i harnisk, fniiiiiiiiiiiiiiiis ;)
Litt ustabilt vær i dag så tipper jeg kommer tilbake med at innlegg til i dag :)
Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar